עמדת בר פולקסוואגן צהובה

עמדת הפולקסוואגן הצהובה – מתאימה לכל מטרה

אנו בואנטזיה מזמינים אתכם להתרשם מעמדת הבר הייחודית שלנו, הבנויה מפרונט של פולקסוואגן צהובה. כן, שמעתם טוב! חלקו הקדמי של וואן צהוב של חברת פולקסוואגן היא בעצם העמדה שאנו מציעים לשירותיכם. את עמדת הבר המיוחדת הזו, ניתן להשכיר לכל מטרה, בין אם אתם רוצים לאייש אותה ברעיון שעלה בראשכם ובין אם בכדי להסוות אותה לעמדות שונות

דוכנים לאירועים - העמדה הצהובה 005
השייקים של ואנטזיה

מבחר אופציות לעמדות ודוכנים לאירועים

עמדת די ג'יי או עמדת שמות בכניסה לאירוע (היכן שהאורחים מקבלים את מספר השולחן שיועד להם). כמובן שניתן להגיש בה גם מזון, החל ממשקאות שיכר וקוקטיילים ועד לבר שייקים, עמדת סושי, בר מתוקים ומה לא.

2 אטרקציות במחיר אחד!

עם עמדת הפולקסוואגן הצהובה שלנו, אתם בעצם מיישמים 2 אטרקציות בעלות אחת – מצד אחד עמדה ייחודית ומרשימה של פרונט שלם של האוטו ומצד שני, שילוב אטרקציות בעמדה, כמו: הסבת העמדה לעמדת ציורים שבה האורחים יכולים לצייר (מתאים במיוחד לאירועים לילדים אבל לא רק), עמדת איפור, בה האורחים יכולים להתקשט באמצעות שירות של מאפרת מקצועית – מה שמתאים גם כן לאירועים מגוונים, עמדת ניפוח ועיצוב בלונים במסיבות יום הולדת לילדים או כחלק מאירוע חתונה למשל ועוד אינספור רעיונות שאפשר ליישם בתצוגה מגניבה וייחודית באמצעות עמדת בר הפולקסוואגן הצהובה שלנו.

פרונטי

רוצים לקבל רעיונות נוספים? צרו קשר והצוות של ואנטזיה ישמח להציע לכם שלל רעיונות מגניבים!

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by