תא צילום לאירועים ולחתונות ברכב אספנות מעוצב!

תא צילום לאירועים ולחתונות ברכב אספנות מעוצב!

אין מזכרת טובה יותר לאירוע מאשר תמונה. עכשיו דמיינו לעצמכם שבאירוע שלכם האורחים ואתם יכולים להצטלם ככל שתרצו עם רקע ואביזרים מגניבים, בתוך תא צילום ברכב אספנות מיוחד, היכול לצאת מכל אחד מהואנים המעוצבים שלנו. הוא כולל בתוכו מקרן HD, מצלמה איכותית, מדפסת תמונות חדשנית וציוד להפקת מגנטים.

14
עיצוב והפקת אירועים - ואנטזיה111

הוואן שמארח את האורחים באירוע שלכם!

כל אורחי האירוע מוזמנים להיכנס לאווירת הסיקסטיז, להתהדר בשלל התחפושות שהוואן מציע, להצטלם 3 צילומי סטילס ולברך את חוגג האירוע בברכת וידאו אישית. מאחורי הוואן מסתתר עמדת חיתוך המגנטים עם לפחות שתי מפעילים מתאמנו שיאגו גם שהרכב ישאר מסודר ומעוצב לאורך כל האירוע, כך שכל שנשאר לאורחים שלכם זה לאסוף את המזכרת המדהימה מדלת הוואן! חושבים שזה הסוף? אז לא .. אם תחפצו בכך, הוואן הירוק מוכן לערוך לכם את הווידאו ולהפיק לכם סרטון מזכרת. כן כן, שמעתם נכון!

תמונות מגנט לאירועים מגניבות וייחודיות

תא צילום עם אביזרים ופרופס ברוח שנות השישים, משקפי שמש, פרחים שרשראות ועוד אביזרים, שעוזרים להפיק מגנט משמח מאירוע בלתי נשכח, כאשר אנחנו דואגים למגוון אביזרים כדי ליצור תמונות ייחודיות שלא נראות כמו שאר המגנטים שעל המקרר שלכם.

כולם אוהבים תמונות
מיקרוסופט תמונות - ואנטזיה 005

תא צילום לאירועים

 העמדה מתאימה לכל אירוע, לא משנה איזה: יום הולדת, פגישת מחזור, אירוע חברה – הזיכרונות שלכם מהאירוע ימשיכו ללוות אתכם לאורך זמן ולבלוט ליד מגנטים אחרים.

תא צילום לחתונה ברכב אספנות מעוצב - אידיאלי לאירועים בגן, הוואן שלנו ישתלב ברוח המסיבה וירכז את כל הצרכים לצילום בנקודה אחת מגניבה ובולטת. לא עוד עמדת צילום מגנטים שנראית כמו משרד באמצע המסיבה, אלה נקודת מפגש נעימה לחברים שבאים להצטלם ולאסוף את התמונות!

3

מה זה כולל:

ואן צילום יפהפה ומדהים

הנפקת מגנטים במקום

שלל תחפושות, כובעים, פאות ושאר אביזרים ברכב

2 מפעילים

תאורה מקצועית

מערכת משוכללת המדריכה את האורחים בתוך הואן (וונדי מוודסטוק)

מצלמת CANON DSLR

תא הצילום יכול לצאת ממגוון ואנים וחיפושיות כולל תא צילום פתוח מואן דאבל קבינה

אז לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים, התקשרו והזמינו עמדת צילום ייחודית ברכב אספנות מעוצב, שכולל את כל האפשריות ומעבר לכך בנקודה מגניבה וייחודית שמוסיפה לחוויית המסיבה.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by