תא צילום פתוח

תהיתם פעם איך מרגישים דוגמנים? ובכן, בגדול זה להיות רעבים ולפנטז על עלה חסה תמים שעדיין לא חושד בכלום. אבללל, עם תא הצילום הממותג שלנו שמתאים למסיבות כשם הוא מתאים לאירועי חברה, לא באמת תצטרכו להסתפק בפנטזיות. בסטודיו הצילום הנייד שלנו, הממותג כרצונכם מא' ועד ת' (יכול להיות שחסרות כמה אותיות בדרך, אנחנו לא חזקים באיות), תוכלו לדגמן ליום אחד.

קבלו את תא הצילום הפתוח שלנו, עליו מורכב תא צילום מרווח עם  כובעים, משקפיים ושאר אביזרים אשר ניתנים להתאמה ומיתוג לחברה או לקונספט האירוע. האורחים נכנסים לוואן תא צילום, שם המערכת מתדרכת אותם, מצטלמים 3 תמונות אותם אנו נדפיס על מגנטים והאורחים יוכלו לאסוף אותם מהוואן בהמשך האירוע. תא הצילום מאובזר במקרן ומצלמה איכותית, ההדפסה נעשית על דפי פוטו באיכות הטובה ביותר.

Ag-6LIFdv6IhkQWrjH4p_pBHacUMbLruCMkDG2KLFe-l

מה זה כולל:

ואן צילום מהואן הכתום הפתוח מאחורה, כניסה לביתן קטן הבנוי על הקבינה ומעוצב במיוחד לצרכי הפעילות

הנפקת מגנטים במקום כולל למינציה לשמירת הצבע

הדפסה על נייר פוטו מקצועי

שלל תחפושות, כובעים, פאות, ושאר אביזרים ברכב בהתאמה לנושא הפעילות או למיתוג הנדרש

2 מפעילים

מערכת משוכללת המדריכה את האורחים בתוך הואן עם הקלטה בהתאמה לפעילות

מצלמה מקצועית עם עדשה מרחיבה

AgeTdUHGlxc79yif4uFRjeA45dogeb3wHUZmHItEzl-K

כמובן שצילום ממותג שכזה לא יישאר רק זיכרון מטושטש מעברו של פסיכופט דו קוטבי, או מעברו של דב קוטב פסיכי, אלא יתועד במגנטים שיעטרו את דלתות הוואן. גם המגנטים ממותגים ומעוצבים לבקשתכם, לפי הקונספט שנפשכם חשקה בו. שמח זה כאן!

איך תדעו לגשת לתא הצילום הממכר שלנו? חוץ מקולות ונהמות שנדאג לעשות כמו בשבוע שטח בנשיונל ג'יאוגרפיק, אנו מציבים שלט ייחודי המוכן בעבודת יד, שיצביע היכן כל הכיף מתרכז. אל תדאגו, לא נשאיר אתכם בחושך או לחלופין באור ניאון מזוויע המאיר חצ'קונים סוררים. עבודת תאורה מוקפדת תשחרר גם את הביישן מכולם, ותוציא מכם את ה-ווג שבכם. לא סתם מדונה עשתה על זה קליפ- זה קיים בכולם. ואפילו לא צריך למכור את נשמתכם לשטן עבור זה.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by