הוואן של ואנטזיה חוזר בתשובה!

תמונה-למאמר-ואן-בקליפ-שיר-המעלות

 

כן, גם וואנים יכולים לחוות רגע של הארה, רגע של הרהור עמוק במקום ממנו באו והמקום אליו הם הולכים (או נוסעים), רגע של הזדככות נפש ומציאת שלווה. בדרך כלל זה קורה כשהם מקבלים שטיפה כולל ווקס חם אחרי תדלוק של 180 ₪ לפחות. לפעמים זה קורה כשהם מצטלמים בקליפ ייחודי ומרגש, קליפ שמהווה משאת נפשו של כל רכב ארבע גלגלי.

רכבי אספנות לצילומים

גם הוואן של ואנטזיה החליט להתקרב לשורשים ורכב האספנות האדום שלנו לקח חלק משמעותי ביותר בקליפ החדש של בועז דוידוף בו הוא מבצע את שיר המעלות. תוך כדי נסיעה בנופים הפתוחים והמרהיבים של ארץ ישראל בואכה ירושלים, בעוד הלהקה כולה ניצבת על גבי חלקו האחורי של הוואן ומנגנת, מפליא בועז דוידוף בביצוע מרגש במיוחד של שיר המעלות. ולא, אנחנו לא אומרים שהכול בזכות הוואן שלנו. רק 62% בערך.

רכבים לצילומים

אין ספק ששילוב רכבים מגניבים בקליפים, בצילומי סרטים, או בכל יצירת וידיאו אחרת, הוא רעיון מעולה שמוסיף ערך רב ומקוריות רבה לתוצאה הסופית. השאלה הנשאלת היא, מהו רכב מגניב? האם אפשר או כדאי להסתפק בכל רכב שהוא? האם טויוטה קורולה שנת 2006 מהווה תוספת ייחודית לתוצר המצולם או שהיא מסייעת להעביר מסר כלשהו? או שמא כדאי להשתמש דווקא ברכב אספנות, וואן מדליק בעיצוב רטרו ייחודי של שנות ה- 70? תשובתנו הלא משוחדת היא – ברור שוואן!

וואן נאמבר וואן!

מהיום (למעשה, מלפני שלוש שנים, חודשיים וששה ימים, אבל לא נהיה קטנוניים) גם הוואנים הייחודיים של ואנטזיה יכולים לעמוד לרשותכם ביצירת המופת המצולמת הבאה שלכם! צי הוואנים העצום שלנו יכול לעמוד גם לרשותכם על צבעיו הרבים וייחודיותו המלהיבה.

אם גם אתם רוצים לשלב רכב אספנות ייחודי בסרט או בקליפ שלכם, ממש כמו בועז דוידוף, אל תהססו וצרו עמנו קשר עוד היום!

הזדרזו והתקשרו, הפרסום ההולך וגובר של הוואנים שלנו גורם להם קצת להתנהג כמו פרימדונות. חלקם אפילו מעסיק כבר עוזרות אישיות. התקשרו עוד היום!

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by