צימרים זולים במרכז

השילוב בין צימרים זולים במרכז וחוויה נפלאה של טבע, תרכיב עבורך את חווית הנופש האלטרנטיבי הקסום ביותר. אתם עומדים לגלות, שבשביל ליהנות לא צריך יותר מאהבה, יצר הרפתקנות ו… וואן אחד ירוק.

אתם נוסעים בכביש הפתוח, אתה מחייך לאשתך. "זוכרת פעם, כשהיינו ישנים על החוף, מתחת לכיפת השמיים"? שם התאהבתם, אתה נזכר. טבע, עצים, אולי נחל קטן, היא אוספת קרשים למדורה, אתה הכנת את הבשרים למנגל. היום כבר יותר קשה לישון על הקרקע, באוהל. לו רק הייתה לך מיטה בטבע, אתה והיא חושבים יחד. תמיד אהבתם טבע יותר מהכול, רומנטיקנים.

טיולי הוואן של ואנטזיה ישלבו איכות מפנקת של בית מלון וחוויה שנוגעת בטבע הפסטוראלי, בחוף קסום במרכז הארץ. אתה והיא, תזכו להכיר שוב, פנים אל מול פנים, אדם אל מול שמיים- את ארץ ישראל, דרך הרגליים.

אנחנו בואנטזיה מציעים לך לצאת מהקופסא, החופשה שחלמת עליה נמצאת ממש בהישג ידך. צימרים זולים במרכז, לא קל למצוא. אוהבי הטבע שבייננו היו מבקשים לוותר על המותרות, בעבור חוויה מיוחדת. היום, כבר לא צריך לוותר.

מה אנחנו מציעים, בואן הירוק של ואנטזיה.

  • הוואן הירוק יחכה לכם, על חוף- הים או במוקדי טבע אחרים של ואנטזיה, במרכז הארץ.
  • הוואן אובזר לחלוטין, ובו: כלי אוכל, פינת קפה, מיטה זוגית נוחה עם מצעים מפנקים, טלוויזיה עם אוסף סרטים וקופסת משחקים אחת מפתיעה.
  • החוויה, מתוכננת להיות רומנטית, ייחודית ונוחה, לגב ולכיס.
  • הטיול באווירת שנות השישים, חופש,נופש ואהבה.

אז אם חיפשת, צימרים זולים במרכז. הגעת, למקום אחר לגמרי. אצלנו, תמצא טיול שהוא מסע. בוואן הירוק של ואנטזיה, תכירו מחדש את ארץ ישראל, תצרו זיכרונות שילכו איתכם לעד.

והכול, במחירים מפתיעים.

עדיין מחפשים צימרים זולים במרכז?

Peace & love

זה איננו חזון נפרץ ולא בנקל ניתן למצוא חופשה שכזאת.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by