להקה לאירועים | להקה לחתונה

להקה לאירועים VANBAND

להקת הבית של ואנטזיה – להקה לאירועים המבצעת מוסיקה לאירועים בגרסאות חדשות בסגנון בוסה-נובה לשירים מוכרים משנות ה-70 וה-80, ואנטזיה מציעה את הלהקה ביחד עם הוואן שישמש אותם בתור במה ובלבוש הצבעוני כמו שניתן לראות בקליפ התדמית של ואנטזיה, אך פתוחה להצעות ושינויים.

vanband1

חברי להקה לאירועים – "ואן בנד"

זמרת/ יוצרת בוגרת רימון, שירתה בלהקה הצבאית,נתנה קולה בשני אלבומים של הרכב האינדי "lemmus lemmus" ובאלבומו הקרב ובא של נפתלי אלטר.אליה מופיעה גם עם חומרים מקוריים שלה ומשלבת יכולות ווקאליות מעולם הקלאסי, הרוק והג'אז.
אליה סממה- שירה

נתי כהן-תופים

בוגר m.i הוליווד, נגן תופים מהשורה הראשונה ומהמוכרים בארץ, למד אצל המתופף אלון הלל וליווה נגנים מוכרים כמו: דויד דאור, בועז מעודה, נינט טאייב, טילדה רג'סטן, הראל מויאל ועוד, נתי השתתף בהפקות שונות ומגוונות כמו פסטיבל אקספו בסין, סיבובי הופעות ברחבי העולם עם דויד דאור ועוד.

תמיר גרוס-קלידים

קלידן, מלחין ומעבד מוזיקלי מוכר, אשר ייחודו בהתאמתו למגוון סגנונות וטעמים שונים, כיום עובד כמפיק ומעבד מוסיקלי עם האולפנים המובילים בארץ. מנגן עם מיכאל גריילסמר עמו הופיע בקדם אורויזיון האחרון ובסבבי הופעות ברחבי הארץ ובחו"ל, כמו כן מופיע עם איקי לוי, הופיע עם בועז מעודה, הפיק את אלבומו הראשון של הזמר אלירן אסלן עם הסינגל: "את מספרת לי עולם" ועוד רבים אחרים,בנוסף עסק בנגינה והכוונה מוזיקלית לתלמידי בית צבי ועוד.

אלון גיטריסט מחונן, כיום מנגן עם אריאל זילבר,בעבר ניגן עם בועז מעודה, מושיק לוי, יהושוע לימוני,
אדם גורליצקי ועוד ורבים אחרים.
אלון הוא נגן סשנים פעיל שחי ונושם מוזיקה.
להקה לאירועים מכל סוג, ניתן להזמין עם הואן או לחוד.
מתאים במיוחד למחפשים להקות לחתונה, המוזיקה והרצף שלה תוכננו בהתאמה קבלת פנים, על מנת לתת אוירה טובה של שמפניה וסטייל אבל לא לקחת את כל תשומת הלב ולהשתלב עם כניסת האורחים

להקות אירועים / להקות חתונה נוספות:

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by