חיפושטקית – חיפושית ההפתעות

מוכנים לצאת לסיבוב מתוק?

מתכננים אירוע השקה למותג חדש? מתכננים אירוע משפחתי כמו חתונה או בת מצווה? יש לנו אטרקציה מגניבה ומתוקה במיוחד להציע לכם – חיפושית הממתקים! דמיינו רכב חיפושית קטן, הממותג בהתאם למוצר שלכם או אפילו בתמונות החוגגים של האירוע, שנוסעת בין האורחים, מחלקת להם ממתקים, ארטיקים, בזמן שבוקעת ממנה מוזיקה או מסרים שיווקיים שהוקלטו מראש. נשמע מגניב? זו רק ההתחלה.

חיפושטקית חיפושית ההפתעות 2
חיפושטקית חיפושית ההפתעות 3
החיפושית שתביא לכם מתוקים לאירועים

בגדול, זה לא משנה אילו ממתקים תבחרו להגיש, בין אם ממתקים לבריתה או ממתקים לבר מצווה – אנו נדאג שהחיפושית תגיע לכל אורח ואורח, כך שיוכלו לבחור להם מתוך המתוקים שאתם תבחרו לשים בחיפושית. כפי שציינו, ניתן לחלק גם ארטיקים ואף מתנות לקהל – מה שמתאים בעיקר לאירועי השקה וכאלה שבהם אתם מבקשים לגייס את הקהל לצורך מטרה שיווקית – מהניסיון שלנו, זה הולך מושלם עם מיתוג של החיפושית.

אנחנו רוצים לחלק קינוחים ומתוקים בחתונה – אז איך זה עובד?

חיפושית הממתקים עובדת על שלט רחוק, כאשר אנחנו אחראים להוציא אותה לכ-5 סיבובים ברחבת האירוע, כך שבסופו של דבר החיפושית תהיה נגישה לכלל האורחים. כמובן שבכל סיבוב אנחנו ממלאים אותה בכל טוב מחדש. כדי להסיר דאגה מליבכם, הנה כמה פרטים טכניים, שיניחו דעתכם כי המכונית אומנם נגישה לכל אורח וגדולה דיה לראותה, אך עם זאת אינה גדולה ומפריעה לאורחים בחגיגת האירוע: אורכה 115 ס"מ בלבד, רוחבה 63 ס"מ וגובהה 53 ס"מ, בנוסף ישנם פסי גומי סביב הגלגלים לנסיעה חלקה בין אורחי האירוע.

חיפושטקית חיפושית ההפתעות

וזה עוד לא הכול! על המכונית אפשר גם להציב מתקן בועות סבון ש"על הדרך" יפזר בועות סבות צבעוניות בין האורחים. בקיצור, החיפושית המתוקה הזאת היא בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע שלכם, לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, כיוון שאתם יכולים להיות בטוחים שהיא תסובב ראשים כל הערב!

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by