חיפושית בר | עמדת אוכל לאירועים | פוד טראק מחיפושית

מחפשים רעיון מקורי לעיצוב שולחנות לחתונה או דוכנים להציב עליהם דברים למסיבת רווקות? עצרו הכלללל! בואו נתחיל מההתחלה – כל חוגג רוצה שהאירוע שלו יהיה ייחודי וכדי להשיג את עניין הייחודיות, מה שעליכם לעשות הוא לשלב אלמנטים ייחודיים באירוע שלכם, כמו למשל חיפושית הבר של ואנטזיה – אמצעי הגשה יוצא דופן, שהאורחים שלכם יקלטו מיד כשיכנסו לרחבת האירוע!

חיפושית בר - דוכני מזון לאירועים 008
חיפושית בר - דוכני מזון לאירועים 006

דוכני מזון לאירועים קטנים

אז נכון, יש המון אפשרויות להצבת דוכני מזון לאירועים קטנים וגדולים, לימי הולדת או לחתונות וזה לא משנה אם האירוע הוא לקרובי המשפחה שלכם או בכלל לחברים של ילדכם החוגג בר מצווה. אך אם תבדקו מהר תגלו, שבין שלל ההצעות יש דוכן מיוחד במינו – חיפושית בר של ואנטזיה, שהיא בעצם עמדה ברכב מסוג חיפושית, כאשר דוכן שלם יוצא מתוכה. מה שלא תבחרו להגיש, האורחים שלכם יוכלו לקבל מהבגאז' של החיפושית שלנו או דרך הדלפק שעובר לאורך חלונות הצד של הרכב, נשמע מגניב לא? גם אנחנו חושבים כך.

לא רק דוכני מזון לאירועים

אנחנו מבינים שהאוכל הוא העיקר בכל אירוע, אבל אנחנו רק רוצים שתדעו שעמדת החיפושית שלנו מתאימה לכל כך הרבה אטרקציות ולא רק בתור דוכן של אוכל. למשל, ניתן להציב בעמדה מוצרים למסיבת רווקות, אמן בלונים או מאפרת מקצועית, שיעניקו מגוון שירותים מגניבים לאורחים שלכם, בין אם הם ילדים או מבוגרים. רעיון מגניב נוסף הוא להציע עמדת צילום לאורחים שלכם, בין אם כתמונת סטילס או כתמונות מגנטיות. כל הרעיון הוא, שאנו מספקים לכם עמדה בצורה ייחודית – רכב חיפושית שלם שהוא בעצם דוכן שלם, כאשר אנו מציעים מגוון אטרקציות לשילוב בתוך הרכב. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר והצוות של ואנטזיה יעמוד לשירותכם!

חיפושית בר - דוכני מזון לאירועים 003
שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by