בר אלכוהול ואוכל לאירועים

ואנטזיה שמחה על הצטרפותו של הבר היחיד מסוגו בישראל הממוקם על גבי וואן אספנות.

קורותיו של בר הרטרו, אשר נחקקו בכתב יתדות, ככל הנראה בידי מרמיטות שתויות, נתגלו במערות קום-ערן בידי דוקטור סמי ר. נוף, בקבוקולוג וחוקר וואנים נודע. מן הסיפור הטראגי עולה כי לאחר ששתה עצמו עד דלא ידע, שכח איזו שנה זו והסתובב ברחובות בקריאות "קרנבל בנח"ל קרנבל", נעצר לבסוף הבר-וואן בגין חנייה בהשפעת אלכוהול.

משפחת ואנטזיה זיהתה את הפוטנציאל הרב, שיקמה אותו במשטר אימונים מפרך שכלל תרגילי הרמת כוסיות וחליצת בקבוקים השכם והערב, וכעת אנו גאים להביא אותו אליכם במתכונת משופרת ומדהימה. הבר מבטיח להפוך כל אירוע לחגיגה עם טעם של פעם.
הנתונים היבשים
הבר החדש של ואנטזיה מפגיז באורך של 13 מטרים ומציע אלכוהול מקיר לקיר. ניתן להשקות בו עד כ-200 איש צמאים במיוחד, והוא משופע בכל טוב.
את הבר מאייש שר המשקים שלנו, בר-מן, האיש בעל כוח העל להגיש ל-30 איש בדקה אחת והדוגמן המקורי של ג'וני ווקר.
הבר היקפי, רחב ומזמין להתגודד סביבו בהילולה אחת גדולה.
הנתונים הרטובים
בבר ישנו מגוון גדול של משקאות, ביניהם בירה מהחבית, יין אדום ולבן, וודקה, עראק, וויסקי רד לייבל וג'יימסון, ליקרים, גזוז בטעמים ועוד ועוד.
זהו הבר על גלגלים היחיד בארץ, והוא עמוס באביזרי רטרו, קשים צבעוניים ומטריות. מלבד משקאות, הבר מבטיח בידור בלתי פוסק בצורה של מופעים אור קוליים, מופעי ג'אגלינג של כיסאות נוח ושאר התגלויות רוחניות, הכול תלוי כמובן בהתאם לכמות האלכוהול אותה תצרכו.
הזמינו את הבר הגדול מסוגו עוד היום והבטיחו לעצמכם אירוע מקורי מלא עד להתפוצץ בשמחת חיים, אווירה כיפית ומשוחררת והרבה טעם וצבע.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by