ואן כתום דאבל קבינה – רכב לאירועים

הכירו את הואנית הכתומה שלנו העונה לשם בילבי. יש לה מגוון אפשרויות של שינוי צורה:

1. היא יכולה להגיע עם קבינה ריקה

2. אפשרות לבר מדליק הפונה ל-3 כיוונים

3.יכולה להגיע עם גגון

4. ניתן להוסיף 2 שלטים עם מיתוג

5. פתוח כשולחן לדוכן וכד'

ואן כתום לאירועים
בר ואן כתום

מה עמדת הבר שלנו כוללת?

  • הבר מורכב מ – 3 ברים עם אופצית הגשה לכל הכיוונים.
  • מדרגות המשמשות לאורחים לעלות לבר, במידה ויש צורך ב2 כיוונים ניתן לקבל מאתנו עוד מדרגות.
  • גגון לברמנים מעוצב.
  • אפשרות לעמדה פנימית להנחת בקבוקים
הריפודים של בילבי

לאחר שישבה תקופה ממושכת בבית מאסר למכוניות סוררות בגין התנהגות שאינה הולמת ואן, בגין תקיפת רמזור תמים ובגין העלבת תמרור עצור בתפקיד, ולאחר שנת שיקום מפרכת בה שוחזרו הנורמות ההתנהגותיות והמוסריות שלה, מצטרפת בילבי, הואן הכתום, למשפחת ואנטזיה!

בילבי, ואן שנת 1969, שכבה 10 שנים כאבן שאין לה הופכין עד שנתגלגלה לידינו במצב אנוש. במשך שנה שלמה שיפצנו את בילבי, שיקמנו אותה ובעיקר השקענו בה הרבה חום, מחשבה ואהבה. והתוצאה: לא פחות ממדהימה!

במשך תקופת השיקום והשיפוצים שלה זכתה בילבי לכינוי בקרב חבריה הואנים וכיום היא ידועה גם בשמה 'הכלבויניקית'. לא לחינם זכתה בילבי לכינוי כה מתאים זה – אין אירוע שבילבי לא יכולה לו ואין משימה בה בילבי לא תעמוד.

דבר אחד שנותר בבילבי מעברה הוא השובבות שלה. העיצוב המיוחד של בילבי והקבינה הכפולה שלה מאפשרים למעשה להתאים אותה בקלות למגוון רחב ביותר של אירועים ופעילויות. החל מגגון מלא המכסה את כל חלקה האחורי, עבור דרך גגון פתוח עם או בלי צילייה וכלה בשלד גגון בלבד או אף בגגון מפורק לחלוטין, בילבי תתאים לכל צורך או רעיון שתעלו.

מגוון המצבים האפשריים של בילבי מאפשר לערוך בה אירוע זוגי ופרטי באווירה כמוה אף פעם לא ציינתם אירוע בעבר, לערוך מסיבה חגיגית ומשמחת לילדים, להקים עליה בר עם מדרגות גישה ולהפוך אותה למוקד החגיגה ולמוקד עלייה לרגל (או עלייה למשקה), להתקין עליה מדפי בר ליד ראש הרכב, לצייד אותה בדוכן ממתקים שיחייב ביקור אצל רופא השיניים מיד בתום החגיגה ועוד (חבילות למתקדמים כוללות דוכן ממתקים עשיר ומטורף וטופס 17 למרפאת שיניים כלול בפנים). בילבי אף אידיאלית לעריכת טיולי אופניים באווירה ייחודית ושונה ומציעה אף אפשרות של פתיחת הקופסא בצידה האחורי והפיכתה לשולחן המשרת כל מטרה.

לא משנה אם מדובר באירוע רב משתתפים, לא משנה אם תרצו להפתיע את אחד מיקירכם בחוויה מקורית וייחודית ואף לא משנה אם תרצו להיערך מבעוד מועד לקבלת פנים חגיגית של חייזרים (במידה והם יבחרו להגיע דווקא לישראל), בילבי מהווה את הפיתרון המושלם, השובב והמפתיע ביותר. הצוות המיומן ונטול המעצורים של ואנטזיה אף יידע להתאים את בילבי לכל אירוע שתעלו על דעתכם, לאבזר אותה בהתאם ובכך לאפשר לכם ליהנות מחוויה נדירה, מקורית, מותאמת אישית ובעיקר – מהנה.

בילבי, ואן עם דאבל קבינה, שנת ייצור 1969, מאובזרת בריפוד עור בצבעי כתום ולבן, ספונטנית, רגישה ובעלת חוש הומור, ידעה עליות ומורדות בחייה אולם יצאה מכולן עם תובנות מעמיקות על חברות, על שמחה ועל החיים, ממתינה רק לכם – צרו עמנו קשר עוד היום ותהנו מהקסם השובב של בילבי ומחוויה ייחודית ומקורית.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by