ציון הואן – ואן בר | בר נייד לאירועים | שירותי בר לאירועים

גבירותיי ורבותיי, ואנטזיה גאה להציג את הכוכב הבא בתחום האירועים: ציון הואן!

אתם וודאי מכירים את שלל האטרקציות שלנו, אותן אנחנו מציעים לכם בהגשה ייחודית באמצעות סדרת הוואנים שלנו. ועכשיו, אנו גאים להציג את הכוכב החדש בצי הוואנים: הלא הוא ציון! כמובן שבדומה לשלל הוואנים של ואנטזיה, גם ציון הוא וואן עתיק ומנוסה, ששופץ במיוחד כדי לככב באירוע שלכם.

a07dd030-84c2-42eb-91ad-00415b020cef
dfa81f7f-2c02-44d2-a353-bd5a3c026ba3

הכי ישראלי להיות ציון

אז ציון שלנו נולד בשנת 73 ואפילו שנולד בגרמניה, תמיד הרגיש זיקה מיוחדת לישראל. לנו היה ברור מההתחלה שצבעיו מעידים על חיבורו המיוחד לישראל ולכן הוא קיבל מאתנו את השם ציון. טוב נו, גם בגלל הצבעים אבל יותר בגלל שזה השם היחיד שציון ניאות לענות לו ואם לגלות לכם סוד קטן, גם כשקיבלנו אותו התנוססה על כל החלון שלו מדבקה עם השם ציון – כנראה שזה פשוט השם שנועד לו. בכל אופן, ציון נושא את צבעי הדגל של ישראל לא רק מבחוץ, כאשר בין הכחול ללבן עובר פס ניקל מנצנץ – גם בפנים הוא מתגאה בריפודים בצבעי כחול לבן, שפשוט אין לאף אחד אחר.

ציון – ואן בר לכל אירוע

אז מה ציון מציע לכם? קודם כל, הוא יכול לשמש כבר סגור עם 3 צדי הגשה או להיפתח לבר עליון ובר תחתון, כאשר בכל צד של בר יש 2 מדפי אחסון, שיהיה לכם מקום להתנהל בכיף, כאשר כל דבר נגיש וקרוב לידיים שלכם. בקיצור, ציון הוא דרך מגניבה וייחודית לתת שירותי בר לאירועים. מעוניינים באטרקציה לחתונה? אין בעיה, ציון הוא לא ואן של דמות אחת ובמקום בר הוא יכול להפוך לאטרקציית גלגל המזלות האטרקטיבית שלנו – כאשר אנשים עולים לוואן עם מדרגות (אל תדאגו גם כבר יש לו מדרגות), מסובבים את גלגל המזל, עונים על שאלות וזוכים בפרסים.

44bfa0ef-0f78-4f5e-a509-9d7037974080

התאימו את ציון לאירוע שלכם!

רוצים שימוש חופשי בציון? אין בעיה, הוא יכול להגיע בלי הבר, עם השמשיות הפרחוניות היפות שעוצבו לו במיוחד על ידי צליל שקד ופשוט לפתוח שולחן אצלכם באירוע, שממנו תוכלו להפעיל דוכן מתנות, בופה ושלל אטרקציות אחרות שאולי עולות לכם לראש. ציון הוא ואן של אנשים וכמו כל ישראלי הוא אוהב לחגוג – אז צרו קשר והזמינו את ציון לחגוג אתכם באירוע שלכם.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by