ואן בהרכבה עצמית

vantasia-self-construct

 

להפקת האירוע המושלם, אנחנו גאים להציג תפריט אטרקציות בהרכבה עצמית קצוץ דק דק ועם טחינה מלמעלה (רק מטאפורית, טחינה מאוד יקרה בימינו…)

 

ואן תא צילום – מתאים לאירועים כגימיק מקורי. בתוך הואן מותקנת מצלמת איכותית שמצלמת אתכם מברכים את הנשואים הטריים או את ילד/ילדת הבר/בת מצווה וגם מצלמת בסטילס. האורחים מקבלים מגנט עם התמונה שלהם.

 

ואן הקריוקי – הואן יקרין ויספק שירות קריוקי על כל גווניו ושיגעונותיו – קריוקי חיצוני, עם מסך גדול לתצוגת השירים, או קריוקי בתוך הואן, אינטימי ופרטי יותר.

 

ואן הכסף – בדומה למונית הכסף, זהו שעשועון מוטרף של ידע ושאלות מתקילות – מביך (למי שלא יודע את התשובה).

 

ואן רדיו שואו – אולפן רדיו פרטי לאירוע מתוך הואן! אטרקציה בשילוב עם שדרן רדיו שיבדר אתכם לאורך האירוע.

 

ואן הלהקות – בחרו לכם להקה מתוך החבורה השמחה שלנו:

 

להקת Lester Wires – מנגנים בלוז דרומי ומושפעים מלהקות כמו Creedence Clearwater Revival.

 

להקת VanBand – להקת הבית של ואנטזיה, משלבת בוסה נובה עם שירים משנות ה-70 וה-80 – הכוכבים יוצאים מתוך הואן ומרקידים אתכם לתוך הלילה באווירה קסומה.

 

להקת כלייזמרים – להקת קליינטע מענטשלך – להקה ישראלית צעירה ותוססת בניגונים שמחים ומרקידים. היתרון הגדול של הלהקה הוא שאין צורך בהגברה!

 

ואנ-חדו-פן – ואן אנושי (עם הלוגו של פולקסוואגן) רכוב על חד אופן ויוצא מתוך ואן. יש לו צפצפה וחיפויי ברכיים של ואנטזיה. הוא מגיש משקאות מולקולריים קפואים בחנקן נוזלי, במבה מולקולרית קפואה וליצ'י מלוקולרי קפוא שנראה כמו פופקורן. הממממ תנשמו את החנקן הזה!

 

בר ואן מולקולרי – בר קפה מולקולרי עם מנות שלא מן העולם הזה, מוקפאות בחנקן נוזלי ומעוררות את הפה לעוד. הואן מאפשר להוציא גם ארטיקים, ממתקים אוכל מקסיקני עם צ'ילי קון-קרנה, למשתתפי האירוע.

 

 

עכשיו נותר לכם רק להרכיב לכם סלט, אהה סליחה, אטרקציה לאירוע שמשולבת מכל האטרקציות שיש לנו להציע לכם – תודו שהרבה זמן לא נתקלתם ברעיונות מוטרפים כמו אלו.

 

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by