ואן אפור דאבל קבינה – רכב לאירועים

ואן דאבל קבינה – כשהתחום האפור תופס פוקוס

אפור. צבע נטרלי וגריאטרי או גוון כסוף ומסוקס שמהפנט אתכם עם כל מצמוץ, כל מבט, אתם נעשים קלילים, מרחפים, כמו נוצה… טוב לפני שתרגישו שאתם עומדים ליפול מהרגליים, בואו וניתן לכם סיבה ממש טובה לכך – ואן אפור דאבל קבינה לשדרוג על של כל אירוע.

מאחד יוצא שלוש

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות עם הוואן החתיך הזה שהגיע אלינו היישר משנת 72, מלא אבק כוכבים של נוסטלגיית הסבנטיז ובריח קטורת שיחזיר אתכם אחורה לתקופה הטובה של המילניום שעבר. אז מה כל כך מיוחד בו, מעבר לעובדה שאי אפשר לעמוד ברוגע כשהוא עומד גאה באמצע החדר? לא רק שהנוכחות של הוואן דאבל קבינה משדרגת את העיצוב של ההפקה החגיגית שאתם רוצים לאירוע שלכם, אלא הוא גם ממש פונקציונאלי, בקטע מטורף. איך? קודם כל, אפשר לפתוח את הדאבל קבינה הרחבה שלו ולהפוך אותו לבופה אוכל מזמין ומעוצב ובנוסף, אפשר גם להפוך אותו לבר אלכוהול שיכול להחזיק מאות אם לא אלפי בקבוקים של אלכוהול משובח.

ניתן גם למתג ולהוסיף שילוט.

זקן השבט

אין דבר יותר מרשים מלראות את הצ'יף של חבורת הוואנים של ואנטזיה, ניצב בגאון במרכז הרחבה ונעטף באהבה שמרעיפים עליו אורחי האירוע. זה מה שנקרא והדרת פני זקן, רק עם סטייל. אנחנו מזמינים אתכם לגשת לדאבל קבינה ולקבל את השפע שהוואן האפור עומד להגיש לכם, כאילו הייתם תלמידי השבט שבאים לקבל ברכה מהגורו אפור הזקן. אל תתבלבלו לרגע, למרות שהוא נשאר אתנו כל השנים האלו משנת 72 הרחוקה, הוא שמור במצב מצוין ויכול ללמד אתכם דבר או שניים על איך הפקה איכותית של אירוע צריכה להיות. במילה אחת – ואנטזיה.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by