השכרת רכב אספנות לחתונה – הואן השחור

ואן חדש הגיע אל ואנטזיה ומאיים להפוך למסמר המסיבה! אם בקלאסה אתם חפצים, רכב הואן להשכרה הזה יתאים בדיוק לכם. רכב שובב אך עם זאת נעים הליכות זה, טומן בחובו כמה אפשרויות נהדרות:  בתור התחלה נספר לכם שיש לו שתי דלתות הזזה, פרט שהופך אותו לאחד מרכבי האספנות הנחשקים והייחודיים מסוגם בארץ, כמו כן צבעו השחור משדר יוקרתיות ופאר לאין שיעור. בזכות שתי דלתות ההזזה, הואן השחור נפתח לרווחה ופנים הרכב מאוד מאוורר ומזמין. הואן הזה יודע להיראות כמו הג'נטלמן של האירוע, משרה אווירה מסוגננת של מסיבת קוקטיילים ופינגרפוד או קינוחים מיוחדים ומיועד במיוחד לאטרקציות מסוג זה.

הואן השחור מוכר בפסטיבלים, שם היה משמש כבאסטה או צ'אי שופ.הוואן השחור תמיד משך אליו את כל הקהל במסיבות הטבע בהם ביקר או בפסטיבלים בהם שימש כחנות נעה. בזכות עיצוב נוח ואלגנטי, הואן השחור מתאים מאוד להפעלת בר קינוחים מולקולריים, אותו מנהל השף גיא בן סימון. הכנת הקינוחים מלווה באפקטים מוטרפים, כגון עשן של פחמן דו חמצני שמשתולל תוך כדי הבישול וזיקוקים מצחיקים ומפתיעים. הואן השחור הוא גם לימוזינה מרווחת ומקסימה או לחילופין בימת הופעות מטריפה שיודעת לשלב אפקטים שמרגשים את הקהל – כמו למשל אורות המיועדים במיוחד למסיבות, עם צבעים מתחלפים ופליקרים.

לרכב זה גם פן רומנטי.  דפנות הרכב השחורות העמוקות, משקפות את הסביבה בצורה מרגשת ולכן הואן הזה מושלם לתפאורה או צילומי שטח, הוא מכניס לתמונה טעם וסגנון. הואן מצטלם יפה בסרטים וניתן לשלבו כאלמנט מקסים בסצנה.

הואן השחור מפתיע ברעיונות חדשים בכל פעם, ניתן לשלב אותו באירועים מסוגים רבים ולהשתמש בו כמקום להפעלת בר, לימוזינה, בר קינוחים או בימת הופעות. הוא מספק אפקטים מדליקים, נותן הופעה והוא המארח המושלם – מנומס עם סקס אפיל, שמסתיר אינספור אפשרויות!

Cincopa WordPress plugin

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by