השכרת רכב אספנות – פולקסוואגן ספליט 1966

ואן להשכרה לאירועים

מדובר על הרכב היקר ביותר באתר שלנו, אנחנו ממליצים לכם לבחור בכל רכב אחר למען שמירה על הכיס שלכם. אם תשימו לב אפילו ניסינו קצת להסתיר אותו בשביל שלא תתגרו  מידי. הרכב עולה להשכרה לעד 6 שעות 3200 ש"ח. מוגזם? צודקים אבל זה המצב. אבל למי שבכל זאת רוצה את הT1 המפורסם שכמוהו כמעט ולא קיימים בכל הארץ, אז…

"כשחושבים על רכב קלאסי וכיפי, כזה שרואים בסרטים משנות השישים – זה הרכב שמדמיינים", אלפרד היצ'קוק (לא הבמאי המפורסם, אלא מטגן הנקניקיות המפורסם לא פחות מצפון קראקוב, פולין).

בסיומו של מסע הופעות בין יבשתי וחוצה גלקסיות, אנחנו מאושרים להודיע על הגעתו של וואן חדש וחתיכי למשפחת ואנטזיה. לאחר שכיכב בסדרת סרטי הקאלט "גיבור כחול לוואן", זכה במקום הראשון בפרס "גלגל הזהב" של המגזין "שלדות לוהטות", התחתן והתגרש עם מיני-מיינור, הוא סוף סוף עושה עלייה שמכבדת את מעמדו ואת צבעיו, ואנחנו כאן כדי לקבל אותו במלוא הדרו.

דגם הוואן מסוג ווסטפליה הופיע על כבישי העולם בשנות השישים ומייד כבש את לבבותיהם של צעירים ומבוגרים בזכות התדמית הנינוחה ומלאת הגרוב שהוא משדר. מאז, הוא צולם בעשרות סרטים והפך לסמל של שנות השישים השמחות. הוא נקרא ספליט בעקבות השמשה המפוצלת הקלאסית וכיום הוא רכב אספנות מהפופולאריים ביותר בעולם, וקשה שלא להבין למה.

ואן ספליט בטבע

עם חזות של סופר גיבור מלפנים וצבעי כחול לבן גלידתיים בוהקים מכל צדדיו, הוואן הזה מדיף קלילות ומגניבות בלי להתאמץ יותר מדי. צריך לזכור, שככוכב עבר גם לו יש גחמות, והוא מפורסם בכך שהוא תובע תשומת לב בכל מקום אליו הוא מגיע. במראה חתיכי שגורם לכל מי שעומד מאחוריו ומצדדיו להיות מושא לקנאה באופן מיידי, יש לו את כוח העל לשלוח את העוברים ושבים לעבר מצלמותיהם ולפתוח בשלל תנוחות ופוזות למצלמה.


תשומת הלב העזה שהוא מושך הופכים אותו לכלי פרסום, קידום או סתם מגניבות רגעית חזק ועוצמתי.

מעוניינים גם אתם? אין בעיה! צרו עמנו קשר, קפצו למכונת הזמן שלנו, חזרו לשנות ה- 60 ובואו ליהנות!

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by