הפסנתרים חוזרים עם הואן הממותג

מי אמר תרבות ולא קיבל – בילבי והפסנתרן הנודד של תבור

ראיתם אותה בקולנוע, התרשמתם ממנה באתר, התרגשתם ממנה ברומן הספרותי שפרסמה אודות מערכת יחסיה המורכבים עם ארבעת צמיגיה – היום, בואו להכיר את הצד התרבותי של בילבי!

במסגרת פסטיבל הפסנתרים בסוכות ובמסגרת הפעילות של יקב תבור התגייסה בילבי למאמץ והובילה את דגל התרבות ברחבי תל אביב. הוואנים של וואנטזיה כל כך רבגוניים שבילבי נכנסה מיד לתפקיד. כאשר היא ממותגת כולה, מעוצבת בהשראת רומן פולנסקי (לא באמת, זה פשוט נשמע טוב) ונושאת על גבה פסנתר בחינניות של פילה צעירה קלת רגליים וזריזת חדק סיפקה בילבי במה ייחודית וניידת לפסנתרן הנודד.

כך זכתה בילבי להשתתף בחוויה תרבותית מקורית ומסקרנת, רוויית מוזיקה חיה שכללה סרנדות אותן שר וניגן הפסנתרן הנודד לאנשים שונים ומופתעים שזכו בתחרות בפייסבוק של יקב תבור, מוזיקה חיה ומרגשת מתחת לחלונות הבתים ובקרנות רחוב, הופעות של מועדון הקצב ושלל אטרקציות נוספות.

התגובות הנלהבות של העוברים והשבים מצד אחד ושל הגולשים שנהנו מהתמונות שצולמו במהלך האירוע מצד שני, רק ממחישות את הייחודיות, את המקוריות ואת החוויה השונה והמשלהבת לה זכו המשתתפים באירוע.

מעוניינים גם אתם ביצירת אטרקציות חדשניות, מלהיבות ומגניבות? נסו לחפש קוסם שיודע להכין בשרים על האש בעודו קשור בתוך תיבה תת-מימית. אם זה לא הולך, הוואנים של ואנטזיה מתאימים את עצמם לכל מטרה, מגיעים עם מיתוג מלא וייחודי ומספקים את הפלטפורמה האידיאלית לאטרקציה הבאה שלכם!

למידע נוסף:
דף הפייסבוק עלם כל התמונות בדף של תבור – צילום: אמיר יעקובי תמונות נוספות בדף פייסבוק של ואנטזיה

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by