אטרקציה לאירועים – החומוס הנודד

כשוואן וחומוס נפגשים

החומוס הנודד כולל:

  • חומוס טרי וביתי שמוכן ביום האירוע על ידי השף של החומוס הנודד
  • זיתים הום-מייד
  • לימונדה ללא הגבלה (למי שיכול לשתות לימונדה ללא הגבלה מבלי להתאשפז מרצון לאחר מכן במוסד גמילה והתאוששות)
  • ערימות של פיתות טריות, חמות וטעימות
  • אפשרות להוסיף ביצה קשה לכל מנה (תודו שלא ראיתם את זה בא…)
  • אתם נוסעים שעות על גבי שעות בכבישיה הארוכים לאין ערוך של אמריקה הגדולה, הדרכים שוממות מאדם ומרכב, הדרך הפרושה לפניכם וממתינה לכם ארוכה לפחות כמו זו שכבר עברתם, נפשכם חושקת במטעם מרענן ומשובב נפש, ופתע פתאום, כהגשמת משאלת לב על ידי כוחות של מעלה, נגלה לפניכם בצד הדרך רכב מפואר המציע שלל מטעמים ערבים לחיך.

ואנטזיה מציגה: אטרקציה חדשה לאירועים – חומוס על גלגלים! מהיום, תוכלו לתת גוון אסלי לאירוע שלכם! אנו גאים ושמחים לבשר כי החומוס הנודד מצטרף לשורותיה של ואנטזיה ומאפשר לכם, לראשונה, לשלב את המאכל הלאומי באירועים אותם אתם מארגנים בדרך כמוה לא חוויתם עד היום. אין חוויה יותר משחררת, מקרבת ושוברת קרח מלנגב חומוס טרי וטעים בצוותא. כולם נהנים – חוץ מהפיתה.

החומוס הנודד מתאים במיוחד לאירועים בהם רוצים אוכל עממי, טעים ובעיקר בריא. החומוס הטרי שלנו מיוצר מחומרים טבעיים בלבד והוא בעל טעם משובח שרק ישאיר אתכם עם חשק לעוד.

אז אם קוויאר בלוגה לא בדיוק מעורר בכם חשק, ואם קערת שבלולים מטוגנים על מצע כרוב ניצנים צעיר נשמע לכם יותר כמו עינוי סיני עתיק יומין מאשר משהו שאמור להיכנס לפה, צרו עמנו קשר והחומוס הטעים שלנו מיד יתחיל בנדידה לכיוון שלכם! החומוס הנודד – אטרקציה לאירועים מקוריים ומעניינים.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by