אטרקציה לאירועים וכנסים – דרייב אין וואן

לכל מי שאוהב סרטים, וואנים וגבינת עזים – מהיום יש דרייב אין חדש בעיר!

לכל מי שאוהב סרטים, וואנים וגבינת עזים – מהיום יש דרייב אין חדש בעיר!

נעים להכיר – דרייב אין וואן

איך אתם לא מפסיקים לבוא עם הרעיונות המגניבים האלה אתם שואלים? טוב נו, זה בדרך כלל כרוך בכמה פטריות אקזוטיות (כקישוט, מה חשבתם?), עז בעלת מנת משכל גבוהה מהממוצע (הממוצע של עזים, לא של אנשים), מעדר גינה רגיל, 12 קילו ביצי חופש וכמה ננסים שעבדו פעם בקרקס בלארוס ושמנסים להחיות את זרם הציונות הקלאסית. אבל אנחנו סוטים מהנושא. וזה בדרך כלל לא קורה לנו. בדרך כלל אנחנו ממש מפוקסים. חדים. חדים כמו עז שאכלה 12 קילו של ביצי חופש.

מה זה דרייב אין וואן?

מהיום, תוכלו ליהנות מאטרקציה חדשה-ישנה. ואנטזיה מקימה לתחייה את תרבות הדרייב-אין שהלכה לעולמה טרם עת. מדובר באטרקציה מגניבה לזוגות, לקבוצות או לאירועים, מזמינים את הסרט החביב עליכם מספרייה עשירה, מדהימה וכמעט אין-סופית של סרטים (תודה uTorrent), יושבים בוואן מדליק מעוצב בסגנון רטרו של שנות ה- 70 עמוס בפינוקים, וצופים בסרט המוקרן על גבי מסך או קיר עם מערכת שמע משוכללת (לא בסגנון שנות ה- 70).

גם לזוג, גם לאירוע, דרייב-אין ל-כ-ו-ל-ם!

מעוניינים לבלות כזוג בערב רומנטי ומקורי? שבו בוואן האספנות שלנו במיקום שמעוצב בדיוק כמו הדרייב-אינים של פעם ותיהנו מחוויית צפייה מקורית וכיפית.

מעוניינים לבלות כקבוצה באירוע נוסטלגי ומגניב? צאו לציד מרמיטות בהרי האלפים. מעוניינים במשהו קצת יותר בתקציב? שבו בכמה וואנים מפנקים וצפו בסרט יחד! האווירה, הצחוקים, הפינוקים וגם הסרט, יהפכו את הערב לחוויה מהנה שתשמש כזיכרון מתוק למשך שנים רבות.

סרט, וואנים, פינוקים – מה עוד צריך?

מעוניינים גם אתם בחוויה המדליקה הזו? מהרו וצרו עמנו קשר!

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by