דוכני מזון מרכב אספנות פיאט 600

דוכני מזון לאירועים זה ואנטזיה!

הגעתם לאירוע, מה הדבר הראשון שעולה בראשכם אחרי שנותנים נשיקת מזל טוב לחתני השמחה? נכון – "איפה האוכל?". דוכנים לאירועים הם מבין הפרמטרים החשובים ביותר בהפקה של אירוע, כל אירוע, לכן כשאתם רוצים להעניק לאורחים שלכם חוויה שלמה ומהנה – תנו להם לרקוד סלואו עם מרמיטה. או תדאגו שדוכני המזון יהיו בראש סדר העדיפויות. איך? עם השכרת דוכני מזון של ואנטזיה.

9dd52f10-9368-4b7c-b9e7-8530154da2ca
פיאט כשולחן הגשה
מה תרצו לשתות?

איזה כיף להגיע לדוכני המזון באירוע ולגלות שיש מגוון מטעמים ומשקאות בשפע, שרק מחכים שתושיטו יד ותיקחו אותם בתאווה מהברמן או מהצוות החייכן שעומד מאחורי עמדת ההגשה. אז לא רק שתקבלו כל מה שהקיבה שלכם תרצה מבחינת תאבון וצימאון, אתם גם תקבלו את זה עם שירות מעולה וחיוך שלא ישאיר מקום לספק – כל זה מביא את האירוע שלכם לדרגת הפקה ברמה עליונה, בדגש על ארגון ורמת שירות טיפ טופ. ככה זה כשהאורחים שלכם חוזרים שוב ושוב למרגלות דוכני המזון לאירועים של ואנטזיה, אתם פשוט חייבים לתת להם את זה כל אירוע מחדש

פיאט 600 עם מטרה

כשאתם מחליטים על השכרת דוכני מזון שמוגש באופן ייחודי ומקורי מתוך רכב אספנות דגם פיאט 600, אתם בוחרים להפיק את האירוע שלכם ככזה שייזכר אצל האורחים בראש וממוגנט על המקרר שלהם שנים קדימה. מה הייתם אומרים אם הייתם ניגשים לרכב וינטאג' חתיך ואיטלקי שפותח בפניכם מכסה מנוע מלא משקאות צוננים ומגשי קוקטיילים מהפנטים? נשמע too good to be true? אז זהו, שעם ואנטזיה אתם פשוט צריכים לגשת ולקחת. אל תשכחו לעבור גם בעמדת המתאבנים יחד עם מגוון מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים מטורפים, שערוכים כמו בתצוגת אופנה לרכבי אספנות. הייתם מאמינים שזה האירוע שלכם? תאמינו, אתנו זה קורה.

7c4fafe9-228a-47c3-afd3-e8a4c9322235
שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by