בר קינוחים לאירועים

ואנטזיה מגיעה להפתיע ולרגש אתכם בגימיקים שישאירו את כל האורחים פעורי פה, והפעם אנו גאים להציע לכם את ואן הקינוחים שלנו.

לא עוד סיגרים ובורקסים עייפים, לא עוד שחזור של אותם מנות מהחתונה האחרונה, הפעם ואן הקינוחים יגיע בהפתעה לאחר שהאורחים חשבו שראו כבר הכל, לאחר שעייפו מהריקודים ומשאר המנות, הגיע הזמן לחוויה מוליקולרית, שהיא ריקוד ומוזיקה לשפתיים, תאווה לעיניים, והופעה שמצליחה להתסיס את כל החושים מחדש.

לא הרבה פעמים נתקלים בשואו הרפתקני  כל כך באירועים. השף גיא בן סימון והבר המולקולרי שלו, מציעים לכם בדיוק את ההרפתקה הזו.

ואן הקינוחים של ואנטזיה יגיש לאורחים גלידות אלכוהול בטעמים שעוד יחרטו בזיכרונכם.

כיצד ניתן להקפיא אלכוהול, אתם בטח שואלים את עצמכם?

שלל גלידות אלכוהוליות וקוקטיילים מוקפאים באמצעות חנקן נוזלי בחלק האחרון של האירוע, בזמן הריקודים או לאחריהם, ללא ספק המטבח של בן סימון מספק הנאה צרופה וייחודית שיוצאת מתוך ואן אחד, אין דבר יותר מקסים משילוב שכזה לאירוע,

תפריט גלידות מולקולריות:

גלידות מולקולריות  

 הגלידות יונחו על מקלות מרציפן, כאשר האורח יוכל לבחור מ – 15 טעמים שנעשו על ידי השף שלנו:

 שוקולד לבן, שוקולד חלב, פירות יער, תות, מנגו, פסיפלורה, בננה אייריש כרים וקרמל, תות ושוקולד לבן,קפה ואגוזים, שמנת עוגיות, קוקוס עם שוקולד מריר, חמאה ולימון, טופי, מנטה ושמנת וורדים.

הגלידות מעורבבות באלכוהול באופן ייחודי של שילוב חנקן במהלך ההכנה.

הבר יופעל על ידי השף גיא בן סימון והעוזרת שלו.

כמו כן ניתן גם לבחור באופציות אחרות לבר קינוחים לאירועים, בהזמנה מיוחדת ונפרדת.

בר הקינוחים המולקולרי יכול להתלוות לכל אחד מהואנים, ואפשר לבחור ממגוון רחב של קינוחים לא שגרתיים לכל סוג של אירוע, כגון מקפאי שוקולד מענגים, קינוחי קרם ברולה מסוגננים, עוגיות מבצק אגוזים במילוי קרם וניל חלקלק וקטיפתי, מנות סורבה שמוקפאות בחנקן נוזלי, בעלות גבישים קטנטנים ומרקמים מעוררי תאווה, ועוד רבים אחרים.

בר קינוחים לאירועים מולקולרי שיוצא מתוך ואן יוציא את אורחי האירוע מהשגרה ויספק להם רגעים של אושר מתוק מלווים במראות שלא רואים באירועים אחרים. בן סימון משחק עם הצורות, המרקמים והטעמים, מפתיע ומרענן ויוצר חוויה ייחודית של קינוחים ששווה ביותר לטעום, עיצובים של קינוחים בצורות משלהבות, אלו רק חלק מהרעיונות האטרקטיביים והחדשניים שמציע ואן הקינוחים שלנו.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by