בקיץ הזה תיכנסי לוואן

בקיץ הזה תיכנסי לוואןאו: אנחנו מפורסמים!

ראיינו אותנו לדה-מרקר!

דה-מרקר למי שלא מכיר הוא שמו של גיבור סרטי הרפתקאות משנות השישים, שהיה מנציח אנשים באמצעות טוש זוהר ענקי שהיה מרותך לגבו. הוא קיבל את כוחותיו בעקבות תאונה שארעה לאחר שמשאית הנושאת חומר רדיו אקטיבי התנגשה במערכת של עיתון כלכלי.

כפי שחשפה כתבת התחקיר של הוד מרקריותו, ההשראה לטירוף הצבעוני של ואנטזיה הגיעה מרגע של קלילות במהלך טיול באוסטרליה, ומן הרצון להביא את הקלילות והחופש האלה לאירועים בארץ. בעקבות תמונה של אחת ממייסדי החברה המצולמת בוואן, הבנו כי הוואנים משדרים חופש ושבירת קרח מיידית בכל מפגש, מאירועים עסקיים, ימי הולדת ועד חתונות.

הכתב התעקש לשמוע מאיתנו מספרים, נתונים ושאר עניינים בשחור-לבן. שמחנו להעניק לו תשובות ולספר על החברות הגדולות עבורן הפקנו אירועים, כמו אינטל וסאן דיסק, אבל נראה שהוא נדבק בשמחה ובכיף של האנשים מסביב.

לאחר הפגישה המוצלחת עם הוד מרקריותו, הבנו כי אנחנו חיים בסרט, אבל סרט מהסוג המוצלח ביותר. ניצלנו את כוח העל שלנו, של הבאת צבע ושמחה לכל אשר נלך, והתמחינו בהבאתו לאירועים עסקיים של חברות על גבי וואנים מדליקים באווירת שנות השבעים. אם נמאס לכם לאזן בין לגימת שרדונה מכוסיות פלסטיק לבין אימון קומנדו בעמידה בבופה, אצלנו תקבלו חוויה של צבע עם טעם של עוד.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by