אטרקציית קריוקי באווירת קומזיץ- והכל, על גלגלים

שמרנו לכם מקום ליד האש

יש בחיים דברים שהולכים יד ביד. אבטיח וגבינה בולגרית. לונדון וקירשנבאום. וכמובן, לשבת סביב מדורה ולפצוח בשירה נלהבת ומלאת זיופים.

האדם הקדמון היה הראשון לגלות את הסגולות מעוררות הפיזום של האש. רגע לאחר שגילה את הקבב הרומני, פצח בשיר המולחן הראשון הידוע לנו כיום ("מי יתנני עוף"). במהרה, המוסיקה השתלטה על חייו וכל שרצה היה להתחמם לצד הלהבות ולשיר. את הגלגל הוא המציא מעט אחרי כן אבל לעולם לא למד מה הדרך הנכונה לשלב בין הדברים.

עד היום.

וואן, קריוקי ומדורה – מה כבר יכול להשתבש?

ואנטזיה שמחה להציג את מדורת הקריוקי – מדורה מלבבת בהנחיית אמן גיטרה ובצדדיה 2 מסכים המקרינים את מילות השירים ועוד מסך הקרנה גדול על גבי וואן. בין הקהל מפוזרים רמקולים וכלי נגינה מכל הבא ליד. אין כמו לשיר לצד מדורה נעימה כשאתה גם יודע מה המילים.

על החגיגה מנצח האיש שהוא נצר למשפחת אפי נצר, האיש ששרוף על עינת שרוף ושאמר 'גע בי' לגבי ברלין – אור קולי. את אור אספנו כילד מן הקרקס בו גדל, שם התלמד להיות אמן טלפתיה בשם "אור הקטן". חינכנו אותו להשתמש בכוחות שרכש בכדי לגלות איזה שיר הולכים לבקש ממנו ולהקרין בתיאום מושלם את מילותיו.

המדורה היא תמיד מוקד העניינים ומושכת אנשים להתיישב, לתפוס כלי נגינה ולתבוע מן המקרן להשמיע את השיר האהוב עליהם. המדורה מבטיחה להמיס את הקרח בכל מפגש והשירים פרי בקשתכם מבטיחים לעשות נעים בלב, בגב ובשכמות.

בואו להתיישב לצד האש ולחלוק עם חברים ומשפחה חוויה של חום בחוץ ובפנים שלא מאפשרת לאף אחד להישאר אדיש. מדורת הקריוקי היא המתכון המושלם לשמחה טהורה ומוחלטת.

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by