חבילת אטרקציות לפורים כולל עיצוב

Home חבילת אטרקציות לפורים כולל עיצוב

תנו לנו לקחת אתכם במסע כולל בין התחנות שלכם, אנו נרכיב עבורכם את הקוקטייל הנכון ונתאים אותו לרעיון ולאווירה שלכם., אז איך אפשר בלי להצטלם?

תא צילום לפורים – ואנטזיה!

מעוניינים להתחפש בשלל תחפושות, ללבוש מסיכה ולהחליף אותה מיד בכמה מסכות אחרות, לשים מעט איפור, להתייצב בפני מצלמה המכבדת כל ערוץ תקשורת מסחרי, להבטיח הבטחות ולא להיות חייבים למלא אפילו אחת מהן??? כבר אין צורך לפנות לקריירה בפוליטיקה!

ואנטזיה מציגה: אטרקציה לפורים ! לא משנה אם אתם מתכננים מסיבת פורים לעובדים, פעילות פורים לילדים או מחפשים אטרקציה לאירועי פורים, תא הצילום של ואנטזיה הוא האטרקציה למסיבת פורים הטובה ביותר בסביבה – וזה בדוק! (לפחות על ידינו…)

כולל מגנטים וצילומים ללא הגבלה לאורך כל האירוע, אביזרים והרבה אהבה, ניתן לקבל מאתנו גם התאמה של האטרקציה לקונספט האירוע הכולל מיתוג הרכב, שינוי מסכים, התאמת אביזרים וקריינות.

האורחים יזכו במתנה לכל החיים בדמות מגנטים שיונפקו עבורכם במקום. כך, גם הילדים והנכדים שלכם יוכלו להתגאות בכם!

עמדת איפור לפורים

תארו לכם שהמוזמנים הנרגשים עוברים כבר בתחילת הערב  תחת ידה המיומנת של מאפרת מקצועית. התוצאה – מצחיקה, מרגשת, מהנה ואף כוללת מזכרת לשנים

המאפרות שלנו משתלבות עם מספר עמדות הבנויות מרכבים או ווספות, אנו נותנים את התמונה הכוללת של ציירת ועמדה מעוצבת טיפ טוף.

עמדת שכחתי להתחפש

אולי לא שכחת ורק רצית להוסיף, על כל פנים מי לא רוצה את תשומת ליבה של סטייליסטית מדופלמת עם מגוון אביזרים שונים: בדים, פאות, עניבות, גלימוד והכנת בגדים במקום עם בדים צבעוניים וגזירות.

אנחנו מתאימים לכל כך הרבה נישות: הפעלות לפורים, פעילויות לפורים לילדים, מסיבת פורים לילדים ומסיבת פורים לעובדים….המסיבות הללו יכולות להפוך ללא שגרתיות ורגשות!

דמויות שטח

על קביים או ללא, מפעילות את הקהל או נטמעות בשטח. פסל חי או מופע שלם.

הציצו במבחר הדמויות שלנו, כן – נוכל לעשות התאמות מיוחדות עבורכם. וכן – ניתן גם לבקש שנכין עבורכם במיוחד, כל דמות שרצו

למי זה מתאים?

עם מגוון בלתי נדלה של תחפושות, אביזרים מגוונים ואמצעים מגניבים שרק יעשו לכם פורים כיף ושמח, זוהי האטרקציה הכי מגניבה שתוכלו לשלב באירוע שלכם. האטרקציה מתאימה לילדים ולבוגרים כאחד, ובעזרתה תוכלו להפוך לרגע קט לדמות החביבה עליכם – פרפר, פיה, מקסיקני שמח, הרוצח עטוי המסכה מסרטי 'צעקה', או סתם שר בכיר במפלגה זו או אחרת – אין משהו שיעמוד בפני שלל האביזרים שלנו וידה היצירתית של מאפרת הבית!

אטרקציית תא הצילום לפורים של ואנטזיה מתאימה במיוחד לבתי ספר ולמסיבות עובדים ומהווה כלי נהדר לשבור את הקרח ולתת לאירוע שלכם את האופי הייחודי והשמח אותו אתם רוצים. בשנייה שאורחי האירוע ייכנסו לוואן שלנו, שמעוצב בסגנון רטרו של שנות ה- 70, חיוך ענק יימרח על פניהם ולא יימחק עד סוף הערב! ההנאה מובטחת…

ג

012 דמויות שטח לאירועים

גם אני רוצה! (לא להיות פוליטיקאי, אלא ליהנות מאטרקציה מטורפת למסיבת פורים)

מהרו וצרו עמנו קשר! מהרו לפני שייגמר! (סתם, זה לא באמת הולך להיגמר, זה פשוט נשמע טוב במשפט).

הי זאת אני אדוה, איך אפשר לעזור?
Powered by