אטרקציה לפורים

תא צילום לפורים – ואנטזיה!

אטרקציה לפורים

מעוניינים להתחפש בשלל תחפושות, לעטות מסיכה ולהחליף אותה מיד בכמה מסכות אחרות, לשים מעט איפור, להתייצב בפני מצלמה המכבדת כל ערוץ תקשורת מסחרי, להבטיח הבטחות ולא להיות חייבים למלא אפילו אחת מהן??? כבר אין צורך לפנות לקריירה בפוליטיקה!

ואנטזיה מציגה: אטרקציה לפורים ! לא משנה אם אתם מתכננים מסיבת פורים לעובדים, פעילות פורים לילדים או מחפשים אטרקציה לאירועי פורים, תא הצילום של ואנטזיה הוא האטרקציה למסיבת פורים הטובה ביותר בסביבה – וזה בדוק! (לפחות על ידינו…)

הפעלות לפורים, פעילויות לפורים לילדים, מסיבת פורים לילדים ומסיבת פורים לעובדים לא חייבות להיות שגרתיות ומשעממות! תארו לכם את המוזמנים הנרגשים נכנסים לתא הצילום המשוכלל שלנו (שכולל תא ומצלמה!!!) ועוברים תחת ידה המיומנת של מאפרת מקצועית. התוצאה – מצחיקה, מרגשת, מהנה ואף כוללת מזכרת לשנים בדמות מגנטים שיונפקו עבורכם במקום. כך, גם הילדים והנכדים שלכם יוכלו להתגאות בכם!

למי זה מתאים?

עם מגוון בלתי נדלה של תחפושות, אביזרים מגוונים ואמצעים מגניבים שרק יעשו לכם פורים כיף ושמח, זוהי האטרקציה הכי מגניבה שתוכלו לשלב באירוע שלכם. האטרקציה מתאימה לילדים ולבוגרים כאחד, ובעזרתה תוכלו להפוך לרגע קט לדמות החביבה עליכם – פרפר, פיה, מקסיקני שמח, הרוצח עטוי המסכה מסרטי 'צעקה', או סתם שר בכיר במפלגה זו או אחרת – אין משהו שיעמוד בפני שלל האביזרים שלנו וידה היצירתית של מאפרת הבית!

אטרקציית תא הצילום לפורים של ואנטזיה מתאימה במיוחד לבתי ספר ולמסיבות עובדים ומהווה כלי נהדר לשבור את הקרח ולתת לאירוע שלכם את האופי הייחודי והשמח אותו אתם רוצים. בשנייה שאורחי האירוע ייכנסו לוואן שלנו, שמעוצב בסגנון רטרו של שנות ה- 70, חיוך ענק יימרח על פניהם ולא יימחק עד סוף הערב! ההנאה מובטחת…

גם אני רוצה! (לא להיות פוליטיקאי, אלא ליהנות מאטרקציה מטורפת למסיבת פורים)

מהרו וצרו עמנו קשר! מהרו לפני שייגמר! (סתם, זה לא באמת הולך להיגמר, זה פשוט נשמע טוב במשפט).

הי זאת אני אדוה, איך אפשר לעזור?
Powered by