אטרקציה לאירועים וימי כיף – קריקטורות

צייר הקריקטורות ההולנדי המפורסם, אוקטן ואן-דיזל, מגיע לואנטזיה!

נסו אתם לנהוג בוואן מפואר בסגנון שנות ה- 70 ביד אחת, לצייר קריקטורה של מישהו שיושב לידכם ביד שנייה ולסיים ללעוס עוגיית בראוניז שהבאתם יחד אתכם מהולנד. אתם יודעים מה, בעצם עדיף שלא תנסו… תשאירו את זה לגלעד (אם יש שוטרים בקהל, אז זה כמובן רק בלי הקטע של עוגיית הבראוניז, וכמובן לא תוך כדי נהיגה וגלעד זה בכלל לא השם האמתי שלו…).

האטרקציה שהופכת כל אירוע לסרט מצויר, או משהו כזה

אין טיול בחו"ל, באיזו בירה אירופאית כזו או אחרת, שלא מסתיים בחיפוש נואש אחר אמן קריקטורה על איזה גשר נידח או בכיכר הומת יונים שיצייר אתכם בדיוקן בלתי פרופורציונלי, מוגזם, לעתים מעליב, לעתים מצחיק ולעתים בעל פוטנציאל לגרום לפריצת מלחמת העולם השלישית.

עכשיו תארו לעצמכם את התענוג הזה ממש באירוע שלכם. גלעד (ההוא מקודם, רק לאחר התפוגגות השפעת עוגיית הבראוניז), מגיע עם וואן מדליק ומצויד, מעלה את אורחי האירוע אחד אחד לכיסא המלכות שעל גבי הוואן ומצייר קריקטורה מצחיקה ומגניבה שלהם. האורחים הנלהבים שלכם יקבלו את ציורי הקריקטורות שלהם על גבי קנבס או נייר ויוכלו ליהנות ממזכרת שתעלה חיוך רחב על פניהם בכל פעם שיראו אותה במשך שנים רבות.

ציור קריקטורות לאירועים 11ציור קריקטורות לאירועים 06ציור קריקטורות לאירועים 05ציור קריקטורות לאירועים 07ציור קריקטורות לאירועים 01ציור קריקטורות לאירועים 03ציור קריקטורות לאירועים 04
קריקטורות לכולם!

אם גם אתם מעוניינים לשלב אטרקציה מגניבה ופורצת גבולות באירוע שלכם, נסו להזמין את אולגה המשופמת – המרמיטה הלוליינית שיודעת לאזן מגש שלם של חצ'פורי על האף (כמובן שזה מופע חד פעמי כי המגש פשוט לוהט). אבל לכל מטרה אחרת – מהרו והזמינו את גלעד ו-וואן הקריקטורות שלנו ותתכוננו להסמיק מזרם המחמאות שתקבלו מאורחי האירוע שלכם שלא יפסיקו להתלהב, לשמוח וליהנות!

שלום, איך אפשר לעזור?
Powered by